Pid lítačka. Předplatné jízdné

Jak podat žádost o lítačku?

Pid lítačka

Tarifní kategorie dítě 6—10 let platí vždy ode dne 6. Můžete zaplatit platební kartou kontaktní či bezkontaktní nebo využít aplikaci Masterpass volba na prvním obrázku. Musí však provést jednoduché nastavení. Jízdenka pak automaticky začne platit od tohoto času a už nemusíte být online ani se dále starat o aktivaci. Nejprve zadáte tarifní kategorii druhý obrázek a pak vyberete pásma třetí obrázek.

Nächster

Seznam prodejních míst

Pid lítačka

. Tarifní kategorie Junior 15-18let platí vždy ode dne 15. Můžete s ní dokonce plně nahradit stávající plastovou kartu Lítačka. Dnes už lítačku znají téměř všichni — hlavně tedy pražáci. Obě pásma 0 a B se pro jednotlivé jízdné započítávají samostatně jako dvě pásma a pro předplatné jako jedno pásmo. V plánu jsou kromě zelené barvy i další.

Nächster

Jízdné v příměstské dopravě

Pid lítačka

Další informace: Která linka Vás zajímá? Pokud jezdíte jen na jednotlivé jízdenky, aplikace vám nabídne ke koupi správnou jízdenku pro celou vámi vybranou cestu v našem případě pro 6 pásem P+P+0+B+1+2 za 46 Kč, druhý obrázek. Lítačka platnost Platnost karty Lítačka najdete přímo na kartičce. O jejich dostupnosti Vás budeme neprodleně informovat. Opencard končí a nastupuje zelená Lítačka. Aktivace proběhne ihned, platnost jízdenky však začne, až když potřebujete. Dopravní podnik už nějakou dobu nabízí možnost nahrát své kupony na platební kartu. Rozšířené možnosti hledání spojení V základu je nastaveno hledání v aktuálním čase kolonka Odjezd nyní.

Nächster

Mobilní aplikace PID

Pid lítačka

Aplikace také poskytuje možnost aktivace jízdenky na určitý čas. Můžete si zakoupit jízdenky do zásoby jen pro sebe, zakoupené jízdenky poslat někomu jinému ten ale musí mít nainstalovanou tuto aplikaci , nebo můžete pořídit najednou až 10 jízdenek, pokud třeba cestujete společně jako velká skupina. Skupina dítě 6—15 let platí vždy ode dne 6. Kartu Lítačka je rovněž možné získat expresně na počkání v Zákaznickém centru Škodova paláce v Praze. Tarifní kategorie junior a končí dnem předcházejícím dni 18.

Nächster

PID Lítačka

Pid lítačka

Budoucí vyhledávání je pak snadnější. K jednotlivým zastávkám lze zobrazit odjezdy spojů zatím dle JŘ, na začátku roku 2020 budou doufáme k dispozici i aktuální zpoždění. Většina lidí má totiž ráda zavedené pořádky a někdo změny snáší hůře. Je zobrazena tarifní kategorie i pásma, pro která je jízdenka platná. Některým nejde nahrát identifikační fotografie, jiným se pro změnu nedaří přihlásit. Pokud si každý měsíc koupíte minimálně 18 jízdenek za 32 Kč, už se vám vyplatí zakoupení měsíční předplatní jízdenky pro Prahu, která stojí 550 Kč.

Nächster

Prodejní místa

Pid lítačka

Otevírací doba je Po a St od 8:00 do 20:00, Út a Čt od 8:00 do 18:00. Vlak vyjíždí z Prahy v 16:05 a v poslední zastávce na hranici Prahy v Kolovratech je např. Jeden den na ní jezdí třeba manžel, druhý den manželka a třetí jedno z dětí. Výjimkou jsou pouze 15 minutové jízdenky, které neplatí ve vlacích — ale aplikace Vás v těchto případech při jejich nákupu vždy upozorní. Vždy je lepší se na něco připravit předem a znát průběh celého procesu.

Nächster

Jak nakupovat jízdenky v aplikaci PID Lítačka?

Pid lítačka

Tarifní kategorie student a končí přerušením nebo ukončením studia, nejpozději však dnem předcházejícím dni 26. Cena roční jízdenky pro Prahu je 3650 Kč, což vychází na méně než 310 Kč za měsíc. Za stejnou cenu pak kupony koupíte online a přiřadíte je ke svému identifikátoru. Jízdenku podle svých představ si můžete vybrat i sami po kliknutí na sekci Jízdenky na dolní liště aplikace druhý obrázek. Nákup předplatních jízdenek kupónů Kromě možnosti kupóny spravovat a prokazovat se jimi aplikace nově umožňuje též jejich nákup přímo v aplikaci. Foto: Internet Lítačka koupit jízdné online Celý nákup kuponů se tímto krokem značně zjednodušuje.

Nächster